Esprit Equo

Esprit Equo

Kierując się wynikami najnowszych badań w zakresie rozwoju kosmetyków naturalnych stworzyliśmy kompletną, wysokiej klasy linię środków do pielęgnacji twarzy i ciała. Naturalność, autentyczność, powrót do tradycji i dążenie do zachowania jakości – to wartości, które decydowały o naszych wyborach: używamy naturalnych surowców pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych, wspieramy projekty Fair Trade (uczciwej wymiany handlowej), stosujemy funkcjonalne i przyjazne dla środowiska opakowania.

 

Fascynacja Światem Wschodu, gdzie piękno i troska o pielęgnację własnego ciała są ściśle związane ze zrozumieniem Natury, prowadzi nas do odkrycia niewyobrażalnego bogactwa wiedzy: rytuały piękności przekazywane córkom przez matki, antyczna znajomość korzystnych efektów działania roślin, dziedziczone zwyczaje wciąż żywe w odległych społecznościach.

To historia powstania każdego z naszych produktów, stworzonych celem zapewnienia człowiekowi dobrego samopoczucia w harmonii z naturą i samym sobą.


 
Drzewo arganowe (Argania Spinosa) rośnie na skraju  pustyni, pomiędzy Agadirem a Essouira w Maroku. Jest to prastare drzewo dostarczające pożywienia tysiącom rodzin zamieszkujących wiejskie obszary Maroka.
Olej jest pozyskiwany z pestek, metodą tłoczenia na zimno. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (Omega 6, Omega 9), polifenol (naturalny przeciwutleniacz) i witaminę E, posiada dużą zdolność do poprawy fizjologicznej kondycji skóry.Odżywia i nawilża, zapobiega starzeniu się skóry.


UWAGA!

Ta sekcja nie posiada produktów

 

Przepraszamy.